Gabloty korkowe

Gabloty korkowe na wymiar

Gabloty korkowe to najczęstsze witryny w szkołach, wykorzystywane przy prezentacji informacji szkolnych. Często stosuje się je również w pomieszczeniach biurowych czy klatkach schodowych w budynkach mieszkalnych. Pełnią głównie typową funkcję informacyjną, nawet w naszych prywatnych mieszkaniach.

Gabloty korkowe są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Płyty korkowe stanowią jej podstawę i część ekspozycyjną. Mimo że gabloty korkowe kojarzą nam się głównie z przeszłością, to w dalszym ciągu są produkowane. Gabloty korkowe dostępne od kilkudziesięciu lat, cieszą się coraz większą popularnością.

Gabloty korkowe są szczególnie przydatne w miejscach, gdzie często zmienia się treść komunikatów lub ogłoszeń. Biuletyny szkolne, zdjęcia wycieczek klasowych, wycinki z wiadomości, ogłoszenia, informacje… Te i wiele innych rzeczy mogą i powinny znajdować się w gustownej gablocie wiszącej.

Naturalną podstawą gabloty na ścianę jest podkładka z korka, która jest trwała, a jednocześnie lekka. Zmiana ekspozycji jest bardzo łatwa — wystarczy zdjąć starą kartę, plakat, grafikę lub zdjęcie i przypiąć kolejną szpilką. Poza szkołą gabloty z korka zdają egzaminy w budynkach mieszkalnych, biurach, zakładach pracy, biurach czy osiedlach. Jeżeli chcesz mieć pewność, że Twoja gablota będzie idealnie pasowała do Twojego wnętrza, to koniecznie zdecyduj się na gablotę na wymiar.

Producenci takich rozwiązań gwarantują, że spełnią wymagania wszystkich swoich klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo również ciekawą opcję gabloty. Tzw. „częściowe otwarcie”, w której cześć witryny nie jest schowana za szkłem. Wszystkie prawidłowe gabloty korkowe otwierane są przy pomocy szyb przsuwnych.Większą popularnością ostatnią cieszą się specjalne gabloty korkowe podświetlane. Oświetlenia punktowe zainstalowane w takich rozwiązaniach świetnie się sprawdzą w ciemnych pomniejszeniach, bez dostępu do światła dziennego. Możliwe jest również zainstalowanie podświetlenia częściowego lub całościowego naszej witryny. Wykorzystywana jest zarówno technika LED, jak i jarzeniowa. Decyzja należy do klienta.

W naszym asortymencie dostaną Państwo również gabloty korkowe wykonane z solidnych profili aluminiowych. Takie gabloty stojące wraz z przygotowanymi stabilnymi słupkami są gwarantem sztywności każdej witryny. Każda gablota posiada również uszczelkę, która chroni ulokowane w niej materiały przed wilgocią. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi, jak również wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy Państwu najwyżej jakości produkty.

Przykładowe
gabloty korkowe

Masz pytania? skontaktuj się z nam! Oferujemy profesjonalne doradztwo