Gabloty ogłoszeniowe na klatki schodowe

Jak wybrać odpowiednią gablotę na klatkę schodową?

Gabloty na potrzeby Twojej spółdzielni

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stworzyć produkty kompletne. W pełni dopasowane pod wymagania spółdzielni mieszkaniowych i innych wspólnot. Poniżej znajduję się lista gablot, które najchętniej są wybierane i montowane na klatkach schodowych. 

  • Pomiar miejsca montażu

    Przed zakupem gabloty na klatkę schodową należy zmierzyć miejsce w którym dana gablota ma się znajdować. Jest to bardzo ważna kwestia ułatwiająca dobór otwierania drzwi.

  • Szyba ma znaczenie

    Szkło hartowane zwane bezpiecznym stosuję się w miejscach publicznych jest bardzo wytrzymałe, a gdyby doszło do zbicia nie zrani. Tworzywo sztuczne plex stosuję się w miejscach narażonych na duży wandalizm.

  • Wybierz rodzaj podłoża

    W gablotach na klatki schodowe wyróżniamy 3 rodzaje podłoża: magnetyczne, korkowe oraz tkaninę. Najszybszy i najprostszy montaż ogłoszeń zapewnia podłoże magnetyczne. Dla pozostałych opcji należy używać szpilek.

Gablota na klatkę schodową
polecane rodzaje

Gabloty ogłoszeniowe otwierane na bok

Gabloty ogłoszeniowe są bezprecedensową formą przekazywania informacji, która idealnie znajduje swoje zastosowanie w spółdzielniach, różnego rodzaju wspólnotach mieszkaniowych czy klatkach schodowych. Sama forma otwarcia na bok zapewnia prostotę umieszczenia informacji. Zmiana wywieszonych dokumentów nie będzie stanowić żadnego problemu, a jak wiadomo czas to pieniądz. Opracowane przez nas zamki zapewniają bezpieczeństwo umieszczonych w nich informacji, co jest tak istotne w momencie użytkowania gabloty w klatkach mieszkaniowych spółdzielni. Aluminiowe profile mają na celu lekkość i prostotę montażu gabloty otwieranej na bok.

Gabloty ogłoszeniowe dwuskrzydłowe

Gabloty ogłoszeniowe dwuskrzydłowe pozwalają na idealną prezentację dokumentów różnego rodzaju. Swoje zastosowanie znajdą jako gabloty ogłoszeniowe w spółdzielniach, gdzie zależeć nam będzie na jak najlepszym wyeksponowaniu informacji. Możliwość podzielenia gabloty na dwa skrzydła ukazuje przejrzystość informacji. Także solidna konstrukcja z profili aluminiowych mimo częstotliwości użytkowania, zmiany informacji nie zmienia swojej formy, oznacza to dużą trwałość materiałów. A jak wiadomo na klatkach schodowych, czy w spółdzielniach inwestycje są na wagę złota, każdy produkt musi być trwały i funkcjonalny. Nasze gabloty dwuskrzydłowe to produkt wysokiej jakości, na lata.

Gabloty ogłoszeniowe otwierane do góry

Gabloty ogłoszeniowe otwierane do góry wykonane z najwyższej jakości produktów są przede wszystkim bardzo bezpieczną oraz wygodną formą zmiany informacji. Możliwość otwierania gabloty do góry zaoszczędza miejsca na klatkach schodowych, skąd wiadomo mamy ograniczoną przestrzeń. Zastosowanie jest oczywiście dowolne, jednakże największą zaletą gablot otwieranych do góry jest właśnie zaoszczędzenie miejsca. Dodajmy także, że ze względów bezpieczeństwa umieszczanych informacji nasza każda gablota wyposażona jest w bezpieczny zamek, jak i również wysokiej jakości szyby wykonane ze szkła hartowanego bądź szyby PLEX. Możliwość modyfikacji pozostaje w gestii zamawiającego, dostosowujemy się do potrzeb klientów.

Gabloty ogłoszeniowe przesuwne

Gabloty ogłoszeniowe przesuwne idealnym rozwiązaniem kiedy ważne jest dla nas zaoszczędzenie miejsca. Przesuwne szyby gabloty znajdą zastosowanie w małych przestrzeniach, np. klatkach schodowych. Gabloty te nie otwierają się na boki bądź do góry przez co można je idealnie rozmiarowo dopasować do mniejszych pomieszczeń. Mogłoby się wydawać, że jest to rodzaj gabloty najmniej bezpieczny, ale to błędne myślenie. W gablotach przesuwnych także montowany jest zamek, dlatego też przepływ informacji będzie równie bezpieczny. Sprawna modyfikacja użytych materiałów dopasuje się do wybranego wnętrza. Co warto dodać to to, że gabloty są ważną formą ekspozycji informacji, każdy przechodzący obok czy to mieszkaniec czy kontrahent zwróci na nie uwagę.

Gabloty ogłoszeniowe częściowo otwarte

Sam zamysł praktyczny gablot ogłoszeniowych częściowo otwartych powinien mówić sam za siebie. Gabloty te są podzielone na dwie części. Jedna z nich jest zamykana na zamek, dzięki czemu mamy pewność, że umieszczone informacje w przypadku np, spółdzielni zostaną zachowane oraz także część ogólnodostępną, otwartą.  To właśnie ta druga część wyróżnia gabloty częściowo otwarte. Dają one możliwość zachowania ważnych informacji, ale i również możliwość korzystania z drugiej strony przez osoby postronne, czy to mieszkańców w momencie instalacji gabloty na klatkach schodowych lub ogłoszeniodawców chcących zareklamować swoje produkty. Swoje zastosowanie będą mieć w części zamkniętej przykładowe komunikaty dla lokatorów o przeglądach instalacyjnych czy pracach konserwatorskich.

Masz pytania? skontaktuj się z nam! Oferujemy profesjonalne doradztwo