Gabloty szkolne

Jak wybrać odpowiednią gablotę Szkolną?

Placówki edukacyjne to miejsca nie tylko gwarne i tętniące życiem, ale też przestrzeń, gdzie przez lata gromadzi się rozmaite trofea. Właściwie każda szkoła może pochwalić się osiągnięciami na niwie sportowej i oświatowej. Czasem sukcesy mają charakter lokalny, innym razem ogólnokrajowy lub nawet międzynarodowy. Sposobem pozwalającym utrwalić najpiękniejsze wspomnienia są nie tylko medale, dyplomy, puchary i wyróżnienia. Ważna jest ekspozycja, a tę gwarantują starannie wykonane gabloty dla szkół.

Znajdź odpowiedni model

Wiele projektów w jednym miejscu

Na naszej stronie znajdziesz aż X modeli gablot ogłoszeniowych szkolnych!

Określ wymiar gabloty

Wykonujemy gabloty w dowolnym wymiarze

Potrzebujesz nietypowy wymiar gabloty szkolnej? Prześlij do nas zapytanie ofertowe!

Prześlij zapytanie ofertowe

Skorzystaj z formularza i prześlij zapytanie

Znalazłeś gablotę szkolną i jesteś nią zainteresowany? Złóż zapytanie ofertowe poprzez dostępne na stronie formularze lub skontaktuj się z nami telefonicznie bądź mailowo.

Gablota szkolna
polecane rodzaje

Masz pytania? skontaktuj się z nam! Oferujemy profesjonalne doradztwo

  Gablot na sztandary

  Najważniejszą częścią historii każdej szkoły jest sztandar, wyprowadzany podczas największych uroczystości. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom włodarzom pracujących w oświacie, przygotowaliśmy bogatą ofertę gablot na sztandary. Powodzeniem cieszą się zarówno wersje wykonane z wysokiej jakości naturalnego drewna, jak również z ponadczasowego aluminium. Gabloty szkolne na sztandary wyróżniają się najwyższą precyzją wykonania i dbałością o detale. Nie jest przesadą stwierdzenie, że sztandar jest tym dla szkoły, czym chorągiew dla wojska. To dziedzictwo, które trzeba należycie pielęgnować. Gabloty na sztandary sprawdzają się także przy flagach. Poza szkołami i uczelniami spotyka się je między innymi w przedsiębiorstwach z dłuższą historią, w urzędach i innych obiektach użyteczności publicznej. Poza uroczystościami flaga czy sztandar są przechowywane w miejscu wolnym od kurzu i innych czynników, które mogą mieć negatywny wpływ na materiał, hafty, aplikację czy wybarwienie.

  Gabloty korkowe

  Gabloty korkowe to następna z naszych propozycji skierowana nie tylko do placówek edukacyjnych. Ten rodzaj gablot szczególnie sprawdza się w przestrzeni, gdzie często zmienia się treść komunikatów czy ogłoszeń. Gazetka szkolna, zdjęcia z wycieczki klasowej, wycinki prasowe, zawiadomienia, ogłoszenia… To i jeszcze więcej można oraz warto umieścić w gustownej gablocie korkowej. Naturalne podłoże, jakim jest mata korkowa, jest wytrzymałe, lekkie i estetyczne. Zmiana ekspozycji jest bardzo łatwa – wystarczy odczepić kartkę, plakat, grafikę czy fotografię i kolejną zamocować z wykorzystaniem pinesek. Poza szkołami gabloty korkowe zdają egzamin w budynkach mieszkalnych, w urzędach, w zakładach pracy, w biurach czy na dworach.

  Klasyczne gabloty szkolne

  Klasyczne gabloty szkolne można wykorzystywać na wiele sposobów. Gabloty wiszące posłużą do zamieszczania ogłoszeń, zawiadomień czy szkolnych ciekawostek. Niewiele ważą, mimo że w wielu modelach na uwagę zasługuje solidna konstrukcja i można liczyć na hartowane szkło Oczywiście te ostatnie nie będą tak lekkie jak gabloty z pleksi, ale za to zapewnią wysoki poziom ochrony przed ewentualnymi kradzieżami czy nawet nieprzemyślanymi do końca dowcipami. Gabloty dla szkół można wyposażyć w solidny zamek patentowy, otwierany na drzwiach. Aby pokazywane wyróżnienia czy trofea prezentowały się jak najbardziej okazale, gabloty na puchary w środku wyłożone są gustowną tkaniną. Oczywiście drewniane gabloty do szkół dostępne są w szerokiej ofercie odcieni. Jasne, ciemne, egzotyczne lub klasyczne malowanie – tutaj jedynym kryterium jest gust osób zamawiających.

  Gabloty na medale i puchary

  Gabloty na medale i puchary stanowią ważny element wystroju każdej szkoły. Mają przyciągać wzrok i zarazem pozwalać obserwatorom na zapoznanie się z tym, co znajduje się w ich wnętrzach. Wysokość, głębokość i szerokość gabloty na puchary i medale można dopasować do liczby i wielkości trofeów. Podobnie jest z liczbą i rodzajem półek. Ważne, żeby całość prezentowała się nie tylko estetycznie, ale też dostojnie.

  Gabloty na klucze

  Gabloty do kluczy to następna z naszej propozycji. Oferujemy je w kilku wielkościach, także w niewielkich rozmiarach. Dostępne są zarówno z drzwiami otwieranymi do góry, jak i z drzwiami otwieranymi na boki lub z szybami przesuwnymi. Gabloty na klucze spotyka się przede wszystkim w pracowniach, w pokoju nauczycielskim oraz w magazynku obok sali gimnastycznej. Na wyposażeniu są haczyki.

  Gabloty szkolne czy gabloty na ogłoszenia nadal sprawdzają się w praktyce. Gabloty aluminiowe zewnętrzne i wewnętrzne są równie skutecznym medium informacyjnym co portale społecznościowe, zwłaszcza dla osób w średnim i starszym wieku. Gabloty szklane też są warte uwagi, mogąc stanowić skuteczny nośnik reklamowy. Pomysłów, jak wykorzystać potencjał gablot, jest wiele więcej. My zadbaliśmy o jakość i wielkość oferty, wybór zostawiając naszym klientom.