Tablice ogłoszeniowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Tablice ogłoszeniowe wewnętrzne mają na celu przede wszystkim zabezpieczenie informacji jakie chcemy wywiesić. Od lat dostępne tablice ewoluowały, aby dostosować się do potrzeb użytkowników. Tablice aluminiowe czy tablice magnetyczne mają stanowić nie tylko źródło informacji, ale także i reklamy, można je zastosować w wieloraki sposób.

Rodzaje tablic ogłoszeniowych

W naszej ofercie można znaleźć tablice informacyjne ogłoszeniowe standardowe oraz tablice z wydzielonym miejscem na grafikę bądź napis. To także ciekawa forma reklamy, którą można rozważyć, wykorzystać w przeróżny sposób. Nadstawka na logo w standardzie ma 16cm, jednak warto dodać, że rozmiar ten może być zmieniony na życzenie klienta, jesteśmy elastyczni i z chęcią wspomożemy w dokonaniu zamówienia.

Materiały wykonania tablic ogłoszeniowych, dodatkowe opcje

Mimo ery postępu, internetu jednak wciąż tablice ogłoszeniowe wykorzystywane są w szkołach, urzędach, firmach bądź innych instytucjach jako forma informacji. Doskonale spełniają swoje zadanie, gdyż można je odpowiednio modyfikować wedle własnych życzeń. W standardowej wersji tablice ogłoszeniowe, magnetyczne wykonywane są z profili aluminiowych anodowane w kolorze srebrnym. Warto zaznaczyć, że profile te są niesłychanie wytrzymałe, a ich kolor można dowolnie zmienić wedle zapotrzebowania klienta. Także kwestia podłoża ma możliwość modyfikacji. Tablice ogłoszeniowe w standardowej wersji mają podłoże białe, magnetyczne. Jeśli tablica ma spełniać inną funkcję, czy chociażby potrzebujemy do niej coś przypiąć, warto rozważyć możliwość zamówienia tablicy korkowej czy także o podłożu welurowym. Wspomniana wcześniej opcja dodania własnego logo firmy czy reklamy u góry tablicy daje możliwość podświetlenia tablicy informacyjnej. Warto z tego skorzystać, aby uwidocznić tablicę i informację w niej zawarte.

Tablice ogłoszeniowe dobrym sposobem na komunikację?

Jest to bardzo dobra forma komunikacji czy to w firmie czy w szkole. Są idealnym źródłem informacji, ale i przede wszystkim szybkich zmian jakich można na nich dokonać. Oczywistym jest, że social media w dzisiejszych czasach działają na wysokim poziomie i zastępują komunikację w różnych instytucjach. Jednakże tablice magnetyczne są wciąż niezastąpione w wielu miejscach.

W jaki sposób dokonać odpowiedniego wyboru tablicy ogłoszeniowej?

Warto zastanowić się w jakim celu będziemy użytkować tablice ogłoszeniową, czy potrzebna będzie tablica magnetyczna, czy o podłożu na przykład korkowym lub welurowym, gdzie można bez problemu dopiąć wszelkie informacje. W naszej ofercie można znaleźć tablice korkowe ogłoszeniowe dostosowane do potrzeb klientów. Różnorodność materiałów wykończeniowych używanych w tablicach z całą pewnością zaspokoi nie jedne gusta. Zaletą tablic jest przede wszystkim dostępność informacji na nich zawartych, możliwość szybkich ich zmian. W momencie wyboru tablicy ogłoszeniowej warto przemyśleć miejsce, w którym będzie ona zawieszona. Nasze tablice dostępne są także pod indywidualne rozmiary, dlatego też nasi handlowcy służą wszelką pomocą w doborze wymiaru.

Nietypowe rozmiary, indywidualne zamówienia, logo

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jesteśmy w stanie dostosować tablice ogłoszeniowe pod konkretne zamówienia. Nasi handlowcy z chęcią służą pomocą, odpowiedzą na wszelkie pytania, nawet te błahe. Dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych, z chęcią stawimy czoła także nietypowym zamówieniom. Każde modyfikacje zawsze ustalamy wraz z klientem, służymy doradztwem w każdym zakresie zamówienia. Warto pamiętać, że dodanie loga firmy, czy instytucji także będzie znaczącą reklamą, zaistnieniem w świecie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami oraz dokonania zamówienia. Jeśli borykają się Państwo z wątpliwościami odnośnie wykonania tablicy ogłoszeniowej, nie wiecie jakie połączyć materiały wykonania, bądź chociażby czy dane logo można wykonać na tablicy zachęcamy do skontaktowania się z naszymi przedstawicielami. Nasza firma z ugruntowaną pozycją na rynku będzie najlepszym do tego wyborem!

4.8/5 - (6 votes)