Witryny stojące

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Każdy właściciel sklepu, wystawy, dyrektor szkoły czy zarządca muzeum staje przed wyborem zakupu do lokalu odpowiedniej witryny. Czy będą to witryny na broń, witryny na puchary czy jeszcze z innym przeznaczeniem – muszą spełniać odpowiednie wymagania zarówno pod względem projektu – wielkości, ilości półek, rodzaju przeszklenia, podświetlenia i materiału wykonania, jak i pod względem bezpieczeństwa – montażu odpowiedniego zamka czy szkła hartowanego.

Jak wybrać odpowiednią witrynę

Wiadomo, że witryny na książki a witryny na broń to dwa różne produkty i każdy z nich musi spełniać zupełnie inne kryteria – zarówno wizualne (wielkościowe i estetyczne) jak i bezpieczeństwa. Pierwsza, ma być elegancka i oferować wygodny dostęp do biblioteczki. Druga zaś musi być odpowiednio zabezpieczona przez włamaniem i kradzieżą lub po prostu przed dostępem osób niepożądanych za pomocą dobrego zamka oraz szyby hartowanej, której stłuczenie nie powinno być zbyt proste.

Cel to jedno, jednak wykonanie to drugi ważny aspekt projektu lub wyboru witryny. W witrynie można zamontować dowolną ilość półek, z możliwością późniejszej regulacji wysokości. Wystarczy podać w zamówieniu odpowiednie wymagania a my dostosujemy produkt do oczekiwań. Na życzenie możemy również wykonać witryny z oświetleniem led. Witryny na zamówienie mogą być wyposażone także w zamek patentowy oraz nóżki z możliwością regulacji wysokości. To wszystko spowoduje wygodne i bezpieczne użytkowanie witryn.

Sposoby wykorzystania witryn stojących i ich zalety

Witryny stojące to świetny pomysł na wiele ekspozycji – zarówno tych muzealnych, szkolnych jak i sklepowych. Ich główną zaletą (i atutem, jeśli porównamy z gablotami wiszącymi) jest przede wszystkim możliwość wstawienia w praktycznie każde miejsce – przy ścianie oraz na środku pomieszczenia. Wystarczy, że wymiary będą odpowiednie i miejsce można zmieniać dowolnie.

Kolejnym plusem jest fakt, że taką witrynę stojącą można dostosować do rodzaju ekspozycji. Można całkowicie zrezygnować z półek prezentując większy eksponat, a później stwierdzić, że przyszedł czas na zmianę. Będzie można zamontować dowolną ilość półek i określić ich wysokość. Dzięki takiemu rozwiązaniu nigdy nie tracimy cennego miejsca i możemy wystawić jak najwięcej towarów gotowych do sprzedaży lub eksponatów w muzeum. Elastyczność rozwiązań w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna, ponieważ zmian potrzebujemy bardzo często. Wpływa to zarówno na samopoczucie jak i zwiększa możliwości handlowe. Nie bez powodu największe markety robią bardzo często remonty – pierwszy powód to zmiana ekspozycji, żeby klient na nowo szukał danych produktów (przy okazji oglądając inne) a drugim jest zaciekawienie zmianami. Dokładnie tak samo należy traktować witryny stojące w handlu.

Zakres oferty

Nasza propozycja jest szeroka, produkujemy zarówno witryny dla jednostek wojskowych, witryny szkolne jak i witryny dla muzeów. Sprostamy wymaganiom jeśli chodzi o odpowiednie zabezpieczenie danej witryny, jej wymiary i wyposażenie (półki, oświetlenie led). Zajmujemy się zarówno produktami eleganckimi, wymagającymi odpowiedniego wykończenia jak chociażby witryny wystawiennicze czy witryny na puchary, jak i prostymi witrynami.

Nasza oferta to przede wszystkim indywidualne podejście do każdego klienta i każdy produkt. Spersonalizujemy każdą witrynę pod względem rozmiarów, materiału wykonania oraz ilości półek. Zamontujemy oświetlenie led oraz odpowiedni zamek zabezpieczający przed kradzieżą.

Jakimi kryteriami kierować się przy wyborze witryny?

Najważniejszy jest oczywiście wybór rozmiaru. Ze względu na to, że nasze witryny personalizujemy pod klienta, gama wielkościowa jest naprawdę szeroka (praktycznie wykonujemy witryny stojące w każdym wymiarze). Przykładowe, najpopularniejsze wymiary to 80-120x190x40, 80-100x90x50, 110-120x110x50 czy 80-120x190x60.

Po drugie kolorystyka, która będzie odpowiednio podkreślała charakter przechowywanych w środku rzeczy. Witryna powinna również pasować do wnętrza. Jeśli chodzi o kolorystykę, można postawić na klasykę – ciemny orzech lub dąb brandy, ale także nowoczesne propozycje – jęczmień blackwood, czarny, kość słoniowa lub biel alpejska. Dostępnych kolorów jest oczywiście więcej.

Kolejnym aspektem o którym należy pomyśleć jest ilość półek i ich wysokość. O ile ilość półek trzeba podać już w momencie zamówienia, to ich wysokość będzie można później regulować.

Witryny szklane bardzo często też służą do przechowywania wartościowych artykułów na wystawach lub niebezpiecznej broni, więc powinny mieć odpowiednie zabezpieczenie. Szczelne szkło hartowane i bezpieczny zamek dadzą bezpieczeństwo zamkniętym w witrynie rzeczom.

Akcesoria takie jak podświetlenie led również warto jest przemyśleć już na etapie projektu. Na życzenie klienta oferujemy profesjonalny montaż podświetlenia w witrynie. Dodaje to elegancji ekspozycji witryny na modele, ale także pozwala na pracę w warunkach wieczornych. W Polsce zimą ciemno robi się już o 16, więc warto zadbać, by ekspozycja była jasna i czytelna także w godzinach wieczornych, szczególnie, kiedy stoi ona zaraz przy oknie.

Sprawdź całą ofertę

Witryny stojące to oczywiście nie jest nasz jedyny asortyment. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: gablotami ogłoszeniowymi zarówno wewnętrznymi jak i zewnętrznymi, gablotami wolnostojącymi, tablicami ogłoszeniowymi czy witrynami wiszącymi. Obsługujemy zarówno pojedyncze zamówienia jak i większe ilości witryn czy gablot.

Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami

Jeśli potrzebujesz porady w wyborze i personalizacji witryny stojącej – służymy pomocą. Podejmujemy się wykonania najróżniejszych witryn zarówno pod względem wzornictwa, wielkości jak i ilości półek czy montażu podświetlenia w witrynie. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy idealnie doradzić jeśli chodzi o wykonanie danych witryn, ich wyposażenie oraz odpowiednie zabezpieczenie zamkiem i szkłem hartowanym. Witryny na zamówienie realizujemy na terenie wszystkich województw w Polsce, więc nie musisz martwić się o dostępność naszych usług skądkolwiek jesteś – zapraszamy do kontaktu.

Twoja ocena