Gabloty magnetyczne

Gabloty magnetyczne na wymiar

Gabloty magnetyczne stają się najwygodniejszym sposobem przekazywania informacji. Mimo rosnącej popularności reklamy w Internecie, gabloty i tablice informacyjne nadal cieszą się dobrą opinią. Dzieje się tak dlatego, że odpowiedni dobór gabloty magnetycznej sprawdzi się w biurach, na uczelniach, w instytucjach publicznych, salach konferencyjnych, a nawet w hotelach i sprawi, że niezbędne informacje staną się łatwo dostępne dla każdego odwiedzającego takie obiekty. Dzięki temu komunikacja stanie się łatwiejsza i unikniemy wszelkich nieporozumień.

Jako producent takich rozwiązań dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości produkty znane z trwałości i łatwości użytkowania. Każda oferowana gablota magnetyczna wykonana jest z najlepszych materiałów i nawet po wielu latach nadal wygląda jak nowa. Oferowane przez nas gabloty magnetyczne i gabloty szkolne to bardzo nowoczesne rozwiązanie, idealne zarówno do tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych wnętrz. Nasze nowoczesne witryny ekspozycyjne nie zajmują dużo miejsca i nie stanowią problemu dla ich późniejszego transportu i ewentualnych zmian położenia.

Oferujemy gabloty wiszące i wolnostojące – dostępne z jednym lub dwoma skrzydłami. Posiadamy gabloty zewnętrzne i wewnętrzne zamykane na klucz czy modele z drzwiami przesuwnymi. Wszystkie oferowane przez nas gabloty są wysokiej jakości i posłużą Ci przez długi czas dzięki temu, że wykonane są z najlepszych materiałów, odpornych na wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zarysowania.

Na rynku obecnie dużym zainteresowaniem cieszą się specjalne gabloty magnetyczno-ścieralne, które zachwycają swoją funkcjonalnością. Wysokiej jakości tło magnetyczne sprawia, że ​​możemy umieścić na nim informacje za pomocą przyczepionych magnesów, a także informacje napisane specjalnym długopisem. Warto wspomnieć, że wszelkie takie napisy można łatwo wymazać bez użycia siły i specjalnego przygotowania. Dzięki temu tego typu gablota jest idealnym rozwiązaniem dla osób poszukujących wygodnego rozwiązania, które sprawdzi się w wielu wymagających warunkach. Przydatnym i często wybieranym rozwiązaniem jest również specjalne podświetlenie umieszczone wewnątrz gabloty, pozwalające na odczytanie wszystkich publikowanych informacji, niezależnie od pory dnia.

Podczas wyboru odpowiedniego rodzaju gabloty warto zastanowić się, jakie informacje będziemy za jej pośrednictwem udostępniać. Dobrze jest również zmierzyć miejsce, w którym naszą gablotę umieścimy. Ciekawą propozycją wielu producentów jest gablota pod wymiar. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziemy mieć pewność, że nasza gablota magnetyczna dopasuje się idealnie do wyznaczonego miejsca i oczywiście naszych potrzeb.

Przykładowe
gabloty magnetyczne

Masz pytania? skontaktuj się z nam! Oferujemy profesjonalne doradztwo